جمعه, 30 فروردين 1398
عنوان : برون سپاری بخشی ازفعالیتهای ستادی سازمان به اداره پست شهرستان سمنان
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

✅کاشی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار ومسافر شهرداری سمنان  خبر داد:


🔻برون سپاری بخشی ازفعالیتهای ستادی سازمان به اداره پست شهرستان سمنان


🔸به منظور تسهیل در روند اجرایی، برون سپاری بخشی ازفعالیتهای ستادی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان  به اداره پست شهرستان سمنان واگذار گردید.


🔹به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با اعلام این خبر گفت: پیرو جلسات متعدد با مسئولین اداره پست سمنان و موافقت هیات مدیره سازمان نسبت به عقد تفاهم نامه اقدام و جهت تسهیل در روند اجرائی امور و همچنین سهولت دسترسی ارباب رجوع، بخشی از امور با نظارت سازمان به این اداره محول گردید.

 

🔸مجید کاشی افزود: در مرحله ابتدایی این تفاهم نامه برای رانندگان عزیز سمنان، برخی امور از جمله  ثبت نام و تشکیل پرونده رانندگان متقاضی فعالیت در حمل و نقل ناوگان تاکسی شهری، ثبت نام  درخواست تمدید پروانه فعالیت خودروهای دیزل حمل بار و مسافر درون شهری ،صدور برگه مرخصی و تکمیل نمودن اظهار نامه مالیاتی رانندگان ناوگان تاکسی شهری و ثبت نام اولیه درخواست صدور پروانه اشتغال رانندگان  حمل ونقل بار درون شهری به اداره پست شهرستان سمنان محول می گردد.


🔹وی در پایان اظهار امیدواری کرد استقبال صنوف مرتبط با این امور از این طرح موجب برون سپاری دیگر امور سازمان که روند خدمات دهی به ارباب رجوع و تسهیل مراتب انجام کار را شامل می گردد نیز در آینده ای نزدیک در دستور کار قرار خواهد گرفت.بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0