جمعه, 30 فروردين 1398
عنوان : خدمتی دیگر به رانندگان ناوگان_تاكسی_شهری شهر سمنان
زير عنوان : آغاز توزیع 450 حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی سمنان با قیمت مصوب کارخانه
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مجید کاشی از آغاز طرح توزیع 450 حلقه #لاستیک به رانندگان ناوگان تاکسی شهر سمنان با قیمت مصوب کارخانه کویر تایر از امروز برای خودروهای سمند، پژو  و پراید خبر داد .

🔸به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مجید کاشی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان با اعلام این خبر، گفت: آن دسته از رانندگان تاکسی که نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نموده اند، می توانند جهت واریز وجه و تحویل  #لاستیک به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان مراجعه نمایند.

🔹وی گفت:یکی از مسائلی که سازمان همواره به آن توجه دارد این است که در شرایط فعلی اقتصادی بتواند کمک حال رانندگان محترم باشد و بعد از نوسانات قیمتی در کشور قیمت تمام شده خدمات ارائه شده را برای رانندگان تاکسی افزایش داده  است. این طرح به منظور مساعدت به رانندگان تاکسی شهر #سمنان و در راستای پاسخگوئی به مطالبات آنها به صورت سراسری و ملی آغاز شده است و امید این می رود تا این گونه تسهیلات در زمینه های دیگر نیز ادامه یابد.

🔸سرپرست سازمان درادامه افزود: همواره ارائه تسهیلات به ویژه لاستیک از #مطالبات رانندگان تاکسی بوده است. لذا تمام سعی و تلاش این سازمان بر این است تا نسبت به ارائه تسهیلات ویژه به ناوگان تاکسی شهری و رانندگان زحمتکش این قشر حضوری پر رنگ داشته باشد و بر این اساس در آینده ای نزدیک نسبت به دیگر خواسته های به حق رانندگان تاکسی اقدام خواهد نمود .


بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0