جمعه, 3 خرداد 1398
عنوان : تجلیل از كار كنان و رانندگان سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر به مناسبت 26 آذر روز حمل و نقل
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تجلیل از کار کنان و رانندگان سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر به مناسبت 26 آذر روز حمل و نقل 

🔸به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز ملی حمل و نقل با حضور مسئولان مدیریت شهری و کارکنان سازمان مدیریت حمل و نقل در سالن باغ شهر برگزار گردید.

🔹مجید کاشی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر ضمن خیر مقدم به فعالان حوزه حمل و نقل گفت: تمامی هدف مجموعه سازمان مدیریت حمل و نقل کسب رضایت حداکثری شهروندان و همچنین بهبود حمل و نقل درون شهری می باشد.
 
🔸وی همچنین از روند نوسازی ناوگان تاکسی شهری در سمنان گزارشی ارائه  کرد و گفت:از تمامی مسئولین شهری درخواست کمک جهت نوسازی ناوگان اتوبوس شهری جهت به حداقل رساندن آلودگی محیط زیست را نمود.

🔹عباس آل بویه عضو شورای شهر سمنان ضمن تبریک به مناسبت روز حمل و نقل گفت:رانندگان تاکسی و اتوبوس شهری معرف و شناسنامه یک شهر می باشند و هر مسافر و غریبه ای که در شهر حضور پیدا میکند و جهت ایاب و ذهاب از اتوبوس و تاکسی استفاده می کنند که رفتار و برخورد راننده با آن معرف و نشان دهنده فرهنگ آن شهر می باشد و لازم است که با رفتار و راهنمایی های خوب رانندگان خاطره ای خوش در ذهن آن فرد می ماند.

🔸در ادامه مراسم سرهنگ عباسی رئیس پلیس راهور شهرستان سمنان نیز از رانندگان سازمان تقدیر و تشکر نمودند و رعایت اصول راهنمایی و ترافیکی را از آنان خواستار شد.

🔻همچنین در انتهای این مراسم از برگزیدگان تجلیل و قدردانی شد.

🔹در این مراسم اعضای شورای اسلامی شهر سمنان، مدیران و معاونین شهرداری سمنان، ریاست پلیس راهور شهرستان سمنان همچنین اعضای هیأت مدیره و شورای سازمان در این مراسم حضور داشتند . 


بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0