جمعه, 30 فروردين 1398
رو عنوان : با حضور شهردار سمنان و مدير كل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان برگزار شد؛
عنوان : تقدیر از رانندگان نمونه و امانتدار تاكسی های شهری سمنان
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور شهردار سمنان و مدير كل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان برگزار شد؛

🔻تقدير از رانندگان نمونه و امانتدار تاکسی های شهری سمنان   

🔸در طي مراسمي از  سه راننده امانتدار و نمونه تاکسی های شهری سمنان تقدير و تشكر بعمل آمد .

🔹به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، در این مراسم که با حضور ناظم رضوی شهردار سمنان،‌ بینایی مدير كل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان ، اعضای شورای اسلامی شهر سمنان، کارشناسان استانداری و کاشی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر برگزار شد از آقایان محمد رفیعیان ، مهدی اویس و مصطفی اعوانی به عنوان رانندگان نمونه تاکسی های درون شهری سمنان تقدیر به عمل آمد .

🔸مجید کاشی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر گفت: سوابق درخشان، عدم شکایت مردمی، رعایت امانت، انصاف، صداقت در انجام کار محوله را از شاخصهای این رانندگان بیان کرد .   

🔹در این مراسم امیر بینایی ، مدیر کل محترم امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان بیان کرد: وظیفه اصلی امور اجتماعی استانداری صیانت از حقوق شهروندی است و حق دیده شدن، شنیده شدن و گفته شدن شهروند باید محفوظ باشد .

🔸وی با اشاره به اینکه تقدیر و تشویق رفتارهای مطلوب شهروندان تاثیر بسزائی بر رفتار اجتماعی و رشد شخصیت اجتماعی شهروندان دارد، افزود: برای تکریم و شناسایی شهروندان اخلاق مدار، جشنواره شهروند برتر در ششماهه اول سال در سمنان برگزار می شود که تاثیر مناسبی بر کاهش آسیب های اجتماعی دارد .

🔹محمد همتی رییس شورای اسلامی شهرستان سمنان نیز در ادامه با اشاره به تغییرات فناوری و استفاده فراگیر شهروندان ، بیان داشت: باید کارکردهای جدیدی را برای ناوگان حمل و نقل درون شهری تعریف کرد و برای بهبود وضعیت رانندگان حمایت های ویژه برای رانندگان تاکسی باید لحاظ شود که شورای شهر آماده بررسی طرح های ویژه شهرداری در این خصوص است .
سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان نیز ضمن اعلام آمادگی جهت همکاریهای فرهنگی و اجتماعی با استانداری ، از پیگیری بسته های حمایتی رانندگان ناوگان حمل و نقل درون شهری سمنان خبر داد ‌ .


بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0